Erik Höglund, ljuskrona Boda Smide 1900-talets andra hälft
För sex ljus, stomme av smide behängd med gjutna glaskläppar, diameter 47 cm, höjd exkl kedja 60 cm
Bruksslitage. en kläpp med spänningsspricka
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK