1369208

Louis Vuitton

(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, bowlingväska, 1982.

Louis Vuitton, bowlingväska, 1982.

Monogramcanvas med detaljer i brunt skinn och guldfärgad metall. Dubbeldragkedja och adresstag. Fodrad. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Undertill ett skofack. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france" och numrerad. 44 x 27 x 25 cm.

Slitage. Fläckar. Bristningar. Ställvisa skador och nötta hörn. En dragtapp saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V3

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
5 000 SEK
Rekommendationer