Stomme av grålackerad metall, för en ljuspunkt. Kupa av klarglas med bubbeldekor. Längd från vägg ca 20, höjd ca 26 cm.
Ej funktionstestad. Rostangrepp. Smärre slitage. Små nagg. Smärre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10