1370645

Okänd konstnär, akvarell på papper, Kina, 1900-tal.

Motiv av landskap med kalligrafi. Bär röda sigillmärken. 39 x 177 cm.

Ej examinerad ur ram. Pappret har fallit ner i ramen.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK