Henry Bernard Chalon, efter, färglitografi, graverad av W Ward, 1800-tal.
"Fox Hounds Breaking Cover". P. 55 x 72 cm.
Ej examinerad ur ram, gulnad, skador, lagningar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10