Mörkbetsad furu. Konverterbart med uppfällbar skiva, som även kan fungera som ryggstöd. Längd 74, bredd 50, höjd 65 cm. Sitthöjd 48, höjd 107 cm.
Slitage. Torrsprickor. Skador, träbortfall. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10