Klockor & Ur Bordsur
1372398

Jaeger le Coultre, bordsur, Atmos, 1970-tal.

Förgylld gulmetall/glas, drivs av temperaturskillnad. Höjd 24, bredd 17, djup 16 cm. Numrerad 1463. I röd ask.

Ej genomgången. Ej funktionstestad. Smärre fläckar.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
8 000 SEK