Björk och valnötsfaner. Dörrspeglar med reliefdekor av bl a Venus Födelse. Bakomvarande hyllinredning, därunder tre lådor. Bredd 166, djup 44, höjd 144 cm. Nyckel finns.
Slitage. Smärre fanerskador. Smärre skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.