Konst Modern svensk konst
1374591

Anton Genberg

(Sverige, 1862-1939)
Anton genberg, olja på duk, signerad och daterad 1926.

Anton Genberg, olja på duk, signerad och daterad 1926.

Eka vid brygga 68x90 cm.

Obetydligt ytslitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
12 000 SEK
Rekommendationer