Maria Lindberg, litografi signerad och numrerad AP.
"Ankorna", daterad 1992. Bildyta 43 x 57,5 cm. Bladstorlek 49 x 63,5 cm.
Nålmärken i marginalerna/hörnen. Skador i marginalen/hörnen. Några mjuka hanteringsveck i bildytan.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK