Jack Vanarsky, kinetisk skulptur signerad och daterad 75
"Les Jeux Tardifs" 33x33x70 cm
Åldersrelaterat slitage. Lagning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK