Okänd konstnär 1800-tal , otydligt signerad olja på duk
Otydligt signerad F W Lind..., kroginteriör, 37x30 cm
Åldersrelaterat slitage. Uppfodrad duk. Krackelyr.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10