Skena 18K guld. Stämplad E.H, svensk importstämpel. Rosenslipad diamant ca 5 x 4 mm. Storlek 16,25/51. Vikt 1,3 gram. Med etui.
Bruksslitage. Litet nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10