Bordslampa av orange överfång mot ljus botten. Montering av metall. Osignerad. Höjd 36 cm.
Fläckar. Smärre rostangrepp. Smärre nagg.
Ingemar Dahlbergs samling
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10