Kaija Aarikka, skulptur, numrerad 179/300, Aarikka, Finland.
Bagge i furu. Längd 39 cm, höjd 25. Brännstämplad 179/300 Kaija Aarikka aarikka FINLAND.
Åldersrelaterat slitage. Märken. Spricka på insidan av ett ben.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10