Joan Miró, offset i färg. Signerad och numrerad 133/200.
"Les essències de la terra". Bladstorlek 76 x 58 cm.
Reva i nedre mellersta kant. Järnoxidfläckar över motivet. Hanteringsveck, särskilt längs kanterna. Oramad.
Mourlot 625.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK