"Joan Miró", Jacques Prévert (litografiskt omslag), 23,5x20,5 cm,
"Homage à Joan Miró", XXe siècle special 1972, 32x25 cm
Smärre slitage. Ej genomgången.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK