Bertil Fridhagen, hyllor 4 dlr "Bonett", Bodafors, 1960-tal
Delade hyllor med skåp och lådor i nederdelen, ett med skåp överst, flyttbara hyllplan, brännmärkta, vardera del 100x46x190 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Ställvis blekt. Märken.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10