Vincoasters, 2 st snarlika, argent haché, koppar, Frankrike 1800-talets början.

Dekor av vinranka. Diameter 14,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Sliten försilvring. Kanterna med bucklor.

Utropspris
250 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

48. Audemars Piguet, Royal Oak, "Pictet & Cie", ca 2005.
Utropspris
150 000 - 180 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
145 000

ditt bud
Fair warning
140 000

ditt bud
Aktuellt bud:
145 000 SEK