18K vitguld. Safir 1,09 ct och Prinsesslipade och briljantslipade diamanter totalt 0,64 ct enligt gravyr. Storlek 16,75/53. Vikt 5 gram. Medföljande AIG report nr JER2022060138599.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.