Gunnar Cyrén, snapsglas, 17st, "Nobel", Orrefors.
2 st blå, 267904
2 st vita, 267910
2 st silver, 267908
2 st röda, 267901
2 st svarta, 267903
2 st gröna, 267911
1 st ljusgrön, 267931
1 st lila, 267909
3 st guld, 267903
Signerade och etikettmärkta. Höjd 16 cm. Kartonger medföljer.
Obetydligt ytslitage.