Hanne Dreutler & Arthur Zirnsack, vas, graal, "Ananas", signerad och numrerad 15/25, Studio Åhus, 1996.
Gröntonat glas med innesluten dekor i grönt och blått. Signerad Studio Åhus Sweden 1996 Graal "Ananas" 253 15/25 Hanne Dreutler Arthur Zirnsack. Diameter 24,5, höjd 23,5 cm.
Smärre ytslitage. Mindre repor.