Stomme av mässing med detaljer i mörkbetsad bok. Skivor i glas med gulddekor. Längd 46, höjd 70 cm.
Ställvis slitage. Nagg. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10