Stomme av mässing med skiva avdelvis frostat glas. För tre ljuspunkter. Höjd 45, diameter 48 cm.
Ej funktionstestad. Smärre slitage. Bucklor och smärre skador på takkoppen. Smärre nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10