Stomme av ek med sits och rygg i brunt läder. Sitthöjd 43, höjd 85 cm.
Slitage. Märken. Repor. Fläckar. Krackelyr. Smärre skador. En med skada på ryggens läder.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10