Peter Celsing, lampetter, 4 st, "Band", Falkenbergs belysning.
Mässing. För en ljuspunkt vardera. Etikettmärkta. Höjd 20, djup 15 cm.
Ej funktionstestade. Slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10