Förgyllt, präglat skinn samt beigt skinn. Knappar i guldfärgad metall. Tygfodrad. Märkt "Chloé MADE IN ITALY" och numrerad. 22 x 13 x 8 cm. Dustbag medföljer.
Smärre färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.