Ali Munsterhjelm

(Finland, 1873-1944)
Ali Munsterhjelm
(Finland, 1873-1944)

Ali Munsterhjelm, Aura å.

Signerad Ali M.hjelm. Olja på duk 47 x 67 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
541
6 205
566
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (8 bud)
27 apr 18:35
541 EUR
27 apr 18:35
521 EUR
27 apr 7:34
470 EUR
26 apr 14:23
450 EUR
26 apr 14:23
431 EUR
25 apr 11:47
340 EUR
25 apr 11:47
320 EUR
20 apr 14:34
300 EUR
Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146