Johan Jakob Reinberg

(Finland, 1823-1896)
Johan Jakob Reinberg
(Finland, 1823-1896)

Johan Jakob Reinberg, Rimito kyrka.

Signerad J. Reinberg -96. Olja på duk lagd på pannå 29 x 39,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
250
2 833
261
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (3 bud)
22 apr 16:12
250 EUR
22 apr 16:11
150 EUR
20 apr 20:51
90 EUR
Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146