Denise Grünstein, Utan titel
Signerad Denise Grünstein och daterad -83. Med dedikation. Silvergelatinfotografi, bildyta 22 x 22 cm.
Ej examinerad ur ram. Obetydliga mjuka hanteringsveck i den nedre marginalen synliga i släpljus.
Direkt från konstnären till nuvarande ägare.