Fredrik Marinus Kruseman, tillskriven

(Holland/Belgien, 1816-1882)
(Holland/Belgien, 1816-1882)

Fredrik Marinus Kruseman, tillskriven/hans krets, Vinterlandskap med figurer på isen

Signerad FM Kruseman och daterad 1862. Pannå 35 x 46 cm.

Smärre skrapmärke.

Utropspris
15 000 SEK