Scotchgrain med detaljer i läder och mässing, en ytterficka, insida tygfodrad, två innerfack samt ett mindre, plats för två pennor, märkt med logo på numrerad plakett samt "Mulberry", 38x7x31 cm
Bruksslitage. Nötta kanter. Smärre skador på kanter och i veck.