Pastorlat motiv med sovande herdinna, en man samt pojke med hund. Polykromt målad. På träsockel. Märkt i undergöasyrblått. Höjd inklusive träsockel 26, längd 33 cm.
Vissa nagg och lagningar. Viss smuts på ytan.
Auktionen avslutas
1 dag
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor