Figuriner samt askfat 4 dlr Royal Copenhagen Danmark porslin
Bestående av;
1 gris modellnr 414, höjd 16 cm (nagg på ena hoven),
1 ko med kalv modellnr 800, längd ca 18 cm (nagg på ena örat),
1 bonde med två kalvar modellnr 1858, höjd 23,5 cm,
1 askaft modellnr 3498, diameter 19 cm
Bruksslitage. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.