Berlockerna 18K, förutom två stycken 14K, en berlock har ett silvermynt i mitten, en berlock märkt Tiffany.
Längd armband ca 22 cm, stämplat Wilhelm Pettersson, Åbo 1961.
Total vikt 110 g.
Smärre åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.