Burberry, väska "Beaton"
Svart quiltat lackläder, detaljer i silverfärgad metall, fodrad insida med två större fack samt två mindre med dragkedja samt ett mindre fack, märkt med invändig etikett i lackläder27x12x20 cm, dustbag medföljer
Smärre bruksslitage. Smärre repor.