Margaretabägare, 2 st, miniatyr, och smörkarott, Köpenhamn, 1950-tal, samt försilvrad coaster för flaska.
Margaretabägare, Svend Toxvärd, höjd 5 cm och 3 cm.
Smörkarott, årsstämpel 1959, totallängd 14 cm , höjd 3,5 cm. Med finska kontrollstämplar.
Försilvrad coaster, England, diameter 14,5 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Klubbat pris
240
2 753
251
Utropspris
250 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (6 bud)
18 apr 15:11
240 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
18 apr 15:11
220 EUR
18 apr 15:11
200 EUR