Wilho Sjöström

(Finland, 1873-1944)
Wilho Sjöström
(Finland, 1873-1944)

Wilho Sjöström, Vy från Idensalmi.

Signerad W. S-m. Olja på duk 63 x 53 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ställvis krackelerad.

Klubbat pris
560
6 345
584
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (12 bud)
24 apr 19:20
560 EUR
24 apr 19:20
550 EUR
24 apr 19:20
530 EUR
24 apr 19:20
510 EUR
24 apr 19:19
420 EUR
24 apr 19:19
400 EUR
24 apr 15:28
350 EUR
23 apr 19:42
311 EUR
23 apr 9:32
170 EUR
21 apr 10:46
160 EUR
21 apr 6:26
150 EUR
17 apr 15:19
30 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219