Claes Oldenburg, "Picasso Cufflink". Ur portofolion "Hommage à Picasso".
Färglitografi, 1974, signerad 54/90. Tryckt av Landfall Press, Chicago. Bladstorlek 91,5 x 68 cm.
Ej examinerad ur ram, gulnad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10