Fritz Jakobsson, Stilleben med lök, ägg, fat och kannor.
Signerad Fritz Jacobsson och daterad 1977. Duk 77 x 89 cm.
Klubbat pris
5 200
453
474
Utropspris
6 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (12 bud)
26 apr 16:35
5 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
26 apr 16:35
5 000 SEK
26 apr 16:33
4 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
26 apr 15:46
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
25 apr 18:57
2 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
25 apr 9:58
2 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
24 apr 7:16
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
23 apr 15:53
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
23 apr 9:40
1 000 SEK
21 apr 5:50
700 SEK
20 apr 20:55
650 SEK
20 apr 19:47
600 SEK