Dosa, 14K guld.

Dosa, 14K guld.

Mått 40 x 28 mm.
Vikt 13,8 g.

Slitage. Smärre bucklor. Personlig gravyr.

Klubbat pris
440
5 047
460
Utropspris
550 EUR
Budhistorik (7 bud)
20 apr 21:41
440 EUR
17 apr 19:36
420 EUR
17 apr 19:33
400 EUR
17 apr 19:33
400 EUR
17 apr 16:40
370 EUR
17 apr 15:09
350 EUR
17 apr 14:42
250 EUR
Ylva Sinkkonen
Ylva Sinkkonen
+358 50 305 2227