Ring/Cocktailring 14K guld med runda briljantslipade diamanter och navettslipade ametister

Diamanter ca 0,15 ct totalt, infattning mäter 21,6x20,05x9,5 mm, ringstorlek 18,15/57, vikt ca 6,5 gram

Två ametister med kantnagg synliga med 10x lupp. Smärre repor.

Klubbat pris
4 400
388
405
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
24 apr 16:57
4 400 SEK
24 apr 16:55
4 200 SEK
24 apr 16:48
4 000 SEK
24 apr 16:44
3 800 SEK
24 apr 16:41
3 600 SEK
24 apr 16:26
3 400 SEK
22 apr 16:39
3 200 SEK
20 apr 17:36
3 000 SEK
18 apr 21:56
2 800 SEK
18 apr 13:12
500 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95