Windy Fur Rundgren, "Kaffekopp liggande med örat upp"
Signerad WFR och daterad -16. Olja på linneduk 39 x 39 cm.
Klubbat pris
4 000
349
365
Utropspris
5 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (4 bud)
1 maj 18:40
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
1 maj 18:40
3 800 SEK
29 apr 15:54
3 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
29 apr 6:58
666 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor