Fanerad med teak, tre lådor. Bredd 80, djup 38, höjd 67 cm.
Smärre slitage. Märken. Något blekt/flammig ovansida.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10