Blått glas med innesluten stiliserad dekor, signerad Orrefors Graal Nr 337-68 Ingeborg Lundin. Diameter 23,5, höjd 11 cm.
Smärre slitage. Skrapmärken undertill. Mikronagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK