Signerad Seija Toivola-Koski och daterad 1999. Olja på duk 46 x 55 cm.
Smärre slitage.
Klubbat pris
180
2 065
188
Utropspris
250 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (5 bud)
30 apr 19:33
180 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
30 apr 19:33
170 EUR
30 apr 19:32
150 EUR
23 apr 14:38
140 EUR
23 apr 14:27
130 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1