Lackerat lövträ, vardera del i två delar, vardera del med två resp tre flyttbara hyllplan, överdel mäter 85x27x94 cm, underdel mäter 85x27x100 cm, total höjd 194 cm
Bruksslitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.