Fanerat med palisander med flera träslag. Skivan klädd med läder. Beslag i mässing. Konturerad skiva, lådor samt svängda skodda ben. 131 x 72, höjd 78 cm. Nyckel finns.
Fanerskador och slitage, ställvis hårt nött, blekt.
Klubbat pris
15 500
1 364
1 442
Utropspris
8 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (21 bud)
27 maj 16:17
15 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
27 maj 16:17
15 000 SEK
27 maj 16:17
14 562 SEK
27 maj 16:16
12 755 SEK
27 maj 16:16
12 255 SEK
27 maj 16:16
11 026 SEK
27 maj 16:16
10 526 SEK
27 maj 16:16
9 210 SEK
27 maj 16:16
9 010 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
27 maj 16:16
8 710 SEK
27 maj 16:16
8 510 SEK
27 maj 16:16
8 300 SEK
27 maj 16:16
8 100 SEK
27 maj 11:31
7 220 SEK
27 maj 11:31
7 020 SEK
27 maj 11:31
6 400 SEK
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor