Signerad och daterad 1991, märkt 2/2. Brons. Höjd 22 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Klubbat pris
820
9 291
855
Utropspris
800 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (16 bud)
23 apr 19:53
820 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
23 apr 19:53
800 EUR
23 apr 19:53
800 EUR
23 apr 19:52
740 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
23 apr 19:52
720 EUR
23 apr 19:52
700 EUR
23 apr 19:52
700 EUR
23 apr 19:52
670 EUR
23 apr 19:52
650 EUR
23 apr 19:48
620 EUR
23 apr 19:33
600 EUR
20 apr 12:18
320 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
20 apr 8:03
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
17 apr 19:23
170 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
16 apr 17:15
160 EUR
16 apr 16:18
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1