Signerad Escobedo och daterad -63. Brons. Höjd 33 cm. Monterad på stenplatta.
Proveniens
Skulptören Gudrun Eduards
Klubbat pris
2 000
176
187
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (4 bud)
14 maj 18:19
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
14 maj 17:26
1 400 SEK
14 maj 17:11
1 250 SEK
8 maj 23:53
900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1